Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Kuranı Kerim Ve Yüce Meali Arapça Ve Meal Rahle Boy Ayfa Yayınevi Bilgisayar Hatlı 9786055256418

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

1026855
Özellikler:
Elmalı'lı M. Hamdi Yazır MealliKur'ân-ı Kerim Hafız Osman Hattına sâdık kalınarak Sayfa Tutar, Berkenar, Secavendli, Med'li ve Kasır'lı olarak hazırlanmıştır.Sadeleştirmeler: Prof. Dr. Lütfullah CEBECİ - Prof. Dr. Sadık KILIÇBilgisayar Hatlı: Milyonlarca insanın Kur'ân-ı Kerim okumasını öğrendiği hattan.Okuması çok kolay bilgisayar hatlıDiyanet Mühürlü: Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu'ndan Onaylı ve MühürlüAğırlık: 1,470 gramBaskı Rengi: 2 Renk Ofset BaskıBoy: Rahle Boy (20 cm x 28 cm)Kapak: Sert KapakYan Kağıt: Varİç Kağıt: Şamua KağıtCilt Şekli: Sert KapakSayfa: 624Fihristli: Var1,400 gr.
Kuranı Kerim Hakkında:
Kuranı Kerim, ayetleri Allah celle celaluhu tarafından Cebrail aleyhisselam aracılığı ile Hz. Muhammed'e sallAllahu aleyhi vesellem vahiyler halinde indirilen, İslamiyet’in kutsal kitabıdır. Yeryüzüne indirilmiş son kutsal kitap olan Kuranı Kerim, Kıyamet'e kadar Hz. Allah tarafından korunacaktır. 610 yılının Ramazan ayının Kadir Gecesi' nde Mekke'deki Nur Dağı üzerindeki Hira Mağarası'nda indirilmeye başlanmış, vahyin 12 yılı Mekke, 11 yılı da Medine dönemi olmak üzere 23 yıl sürmüştür. Kuran’ın kelime anlamı "oku", Kerim’in kelime anlamı ise "soylu, asil"dir. Yani kutsal kitabımız, isminde dahi müminlere "oku" diye emrederek yol göstermektedir. Dolayısıyla, kendisine Müslüman diyen her kişi Kuranı Kerimi edinmeli ve mümkün olan her fırsatta da okumalıdır. Nitekim, bu amaç doğrultusunda cep boy Kuranı Kerim, rahle boy Kuranı Kerim gibi değişik ebatlarda basılmaktadır.

Made in Türkiye

ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


29 Temmuz Pazartesi-30 Temmuz Salı

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$142.00

$59.99

Bu Ürün Tükendi!

Gelince Haber Ver