Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Cüzdan


En kullanışlı, en güzel cüzdanlar farklı model ve renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki cüzdan modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Omuz ÇantasıSırt ÇantasıPortföy El ÇantasıKol ÇantaSiyah CüzdanBordo CüzdanKırmızı CüzdanVizon CüzdanTaba CüzdanDeri CüzdanSuni Deri CüzdanCüzdan

Olmazsa olmaz aksesuarlardan biri olan cüzdanlar farklı tasarım ve modelleriyle kategorimizde sizleri bekliyor. En şık, en kaliteli ve en uygun fiyatlı kadın cüzdan modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilir; bütçenize uygun bir modeli kolayca sipariş edebilirsiniz.

Kadın Cüzdan Modelleri

Farklı tarzlara ve farklı zevklere uygun olarak kadın cüzdan modelleri geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kadın cüzdan modellerinin birbirinden ayıran ilk önemli ayrım kumaş yapılarıdır. Bazı kadın cüzdan modelleri deriden üretilirken bazıları kadife, süet ya da bez kumaş gibi farklı materyallerden üretilmektedir. Cüzdan modellerini birbirinden ayıran bir başka fark da; bölme sayıları ve tasarımlarıdır. Bazı cüzdanlar birkaç bölmeden oluşuyorken bazıları yalnızca iki ya da tek bölmeden oluşabilir. Gündelik kullanımlar, market alışverişi gibi kısa süreli dışarıya çıkmalar için tek bölmeli ya da iki bölmeli cüzdan modelleri yeterlidir. Ancak kartlar, kimlik, ehliyet, para gibi pek çok şeyi yanınıza almanız gereken durumlarda tek bölmeli cüzdanlar işinizi göremeyebilir. Bunun için birden fazla bölmesi ve kartlık gözü bulunan cüzdanları tercih edebilirsiniz. Cüzdan modelleri fermuarlı açılır kapanır olarak tasarlandığı gibi tek çıtçıt ile açılır kapanır şekilde de tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra; geniş bir renk seçkisiyle sunulan kadın cüzdanları arasında siyahtan kırmızıya, mordan kahverengiye pek çok renk çeşidi bulunmaktadır.

Cüzdan Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hem kadınlar hem de erkekler için en önemli aksesuarlardan biri olan cüzdanlar; hem şıklığı ve stili simgeler hem de kart, para gibi pek çok ihtiyacımız olan şeyi yanımızda düzenli bir şekilde taşımamızı sağlar. Cüzdanları efektif ve uzun ömürlü kullanabilmek için cüzdan alırken nelere dikkat edilmeli sorusunun yanıtını bilmek gerekir. Örneğin; eğer yanınızda sık sık bozuk para taşıyorsanız alacağınız cüzdanın bozuk para cebinin olmasına dikkat edebilirsiniz. Eğer çok fazla kart kullanıyorsanız ise, çok sayıda kart bölmesi bulunan cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. Yine ihtiyacınıza göre büyük ya da küçük boyutlardaki cüzdanları tercih edebilirsiniz. Eğer küçük çantalar taşımayı seviyorsanız, cüzdanınızın çantanızda çok yer kaplamaması için küçük boyutlardaki cüzdanları tercih edebilirsiniz.

Kadın Cüzdan Fiyatları

Kategorimizde küçük, büyük, çok bölmeli, tek bölmeli, fermuarlı, deri, kadife gibi pek çok farklı özelliklerde cüzdan modelleri yer almaktadır. Her ihtiyaca ve he arzuya göre bir cüzdan modeline sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz gibi bütçenize uygun cüzdanları da bu sayfada bulabileceksiniz. Cüzdan fiyatları genel olarak ürünün yapımında kullanılan materyale, modeline ve markasına göre farklılık gösterebilmektedir. Aradığınız fiyatı dilerseniz solda yer alan filtreleme menüsünden seçerek yalnızca bütçenize uygun cüzdanları da listeleyebilirsiniz. Cüzdan modellerinin yanı sıra birbirinden şık kadın çantalarını da görmek isterseniz Çanta kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.