Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Kolye


Renkli, gümüş, sade ve hareketli kolye modelleri kombinlerinizi tamamlamak için beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki kolye modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


TokaBileklikKüpeBroşŞal - Eşarp İğnesiTesbihEldivenKemerTakıMaskeBilezikAnahtarlıkMavi TakıZincirli Takı  
1 Ürün Bulundu
  • KATEGORİ

  • RENK

  • TÜM FIYATLAR

  • MARKALAR

HIZLI İNCELE
$7.99
Kolye

Kadınların şıklıklarını tamamlayacak en önemli ve iddialı aksesuarlardan biri kuşkusuz kolyelerdir. Kadın kolye modelleri; altın ya da gümüş kaplama gibi materyallerden hazırlanmış olabileceği gibi tamamen ip detaylarıyla tasarlanmış da olabilir. Kategorimizde her tarza, her zevke ve her yaşa uygun kolye seçenekleri yer almaktadır. Gömlek, bluz, kazak gibi kıyafetlerinize hareket katacak ve şıklığınızı tamamlayacak onlarca kolye modelini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kadın Kolye Modelleri

Farklı tarzlarda olan kadın kolye modelleri; taş, inci, gümüş, altın, bakır, ip detayı, deri, zincir gibi farklı materyaller kullanarak hazırlanmaktadır. Kolye modellerinin geniş bir yelpazede sunulması, bu materyallerin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Kategorimizde bulabileceğiniz bijuteri kolye modelleri; hem gündelik yaşamınızda hem de şık kombinlerinizle özel davetlerde kullanabileceğiniz özelliklerdedir. Son zamanların bijuteri kolye çeşitleri arasında en çok rağbet gören modelleri; birkaç farklı boydaki zincirin tek bir açma kapama ucunda birleşmesinden oluşan kolye setleri, altın rengi büyük zincirlerden oluşan kolyeler, hasır detaylara sahip hasır kolyeler, ip ve boncuk detaylı otantik kolyelerdir. Ayrıca taş detaylı kolye modelleri de özellikle şık ve klasik kombinlerle kullanıldığında göze hoş gelen bir görünüm oluşturmaktadır. Sade bir üst giyim ürünü tercih ettiğinizde yine taşlı kolyeler, kıyafetinizin hareketlenmesine yardımcı olur.

Uzun Kolye Kombinleri

Tesettür giyimde kolyeler, kıyafete renk ve hareket katan önemli aksesuarlardır. Tesettür giyime özel olarak tasarlanan kolyeler genellikle uzundur. Kısa kolyeler başörtüsünün altında kalıp gözükmeyeceğinden, tesettür giyimde tercihen uzun kolyeler kullanılır. Bu yüzden en çok uzun kolye kombinleri yapılır. Uzun kolye kombinleri hem gündelik stile hem de şık stile uygun olarak yapılabilir. Bu kombinler için seçilen üst giyim ürünü ve kolye büyük önem taşımaktadır. Uzun kolye kombininde kullanacağınız uzun kolye eğer çok hareketli ve gösterişli bir kolye ise; üst giyiminizin sade ve daha pastel renkler olması gerekir. Hasır, ip, deri detaylı uzun kolyeleri gündelik stilinizde tercih edebilirsiniz. Özel günler ve daha klasik kombinlerinizde ise; zincir ve taş detaylarından oluşan şık bir uzun kolye seçimi yapabilirsiniz. Şıklığınızı tekli zincir uzun kolyelerle tamamlayabileceğiniz gibi çoklu uzun kolyeleri de tercih edebilirsiniz. Uzun kolyeleri, hem gömlekleriniz hem de triko ve şifon bluz gibi üst giyim parçalarıyla kullanabilirsiniz.

Kadın Kolye Fiyatları

Kategorimizde renkli, sade, gümüş, zincirli, ipli, hasır detaylı gibi pek çok kolye modeli yer almaktadır. Kadın kolye fiyatları; kolye yapımında kullanılan materyale göre şekillenmektedir. Örneğin; gümüş bir kolye ipli bir kolyeden daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Ayrıca doğal taşlardan tasarlanan ve özel tasarım olan kolye modelleri de diğer kolye fiyatları ile kıyaslandığında, daha esnek bir fiyat aralığındadır. Her zevke uygun kolye modellerine sayfamızda ulaşabileceğiniz gibi her bütçeye uygun kolyeleri de burada bulabileceksiniz. Kadın kolye modelleri ile şıklığınızı tamamlayabilecek olmanızın yanı sıra; bu kolyelerle sevdiklerinize şık bir hediye de sunabilirsiniz. Kolye modelleri gibi birbirinden şık yüzükleri de incelemek isterseniz Yüzük kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.