Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Temizlik Ürünleri


İhtiyaç duyduğunuz onlarca çeşit temizlik ürünleri hizmetinize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki temizlik ürünlerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Ev TekstiliKişisel BakımMobilya, Dekorasyon, AksesuarDüğün, Kına, NişanDini Kitap & DergiKırtasiyeEv ElektroniğiZikirmatik  
41 Ürün Bulundu
  • KATEGORİ

  • RENK

  • TÜM FIYATLAR

  • MARKALAR

HIZLI İNCELE
$10.00
HEMEN AL $5.99
HIZLI İNCELE
$10.00
HEMEN AL $5.99
HIZLI İNCELE
$10.00
HEMEN AL $5.99
HIZLI İNCELE
$10.00
HEMEN AL $5.99
HIZLI İNCELE
$15.00
HEMEN AL $7.99
HIZLI İNCELE
$15.00
HEMEN AL $7.99
HIZLI İNCELE
$17.00
HEMEN AL $8.99
HIZLI İNCELE
$32.00
HEMEN AL $16.99
HIZLI İNCELE
$32.00
HEMEN AL $16.99
HIZLI İNCELE
$32.00
HEMEN AL $16.99
HIZLI İNCELE
$32.00
HEMEN AL $16.99
HIZLI İNCELE
$13.00
HEMEN AL $5.99
HIZLI İNCELE
$15.00
HEMEN AL $7.99
HIZLI İNCELE
$15.00
HEMEN AL $7.99
HIZLI İNCELE
$16.00
HEMEN AL $8.99
HIZLI İNCELE
$15.00
HEMEN AL $7.99
    

Devam ›

Temizlik Ürünleri

Ev temizliği ya da aksesuarlarınızın temizliği yaparken kullanabileceğiniz temizlik ürünleri kategorimizde beğeninize sunuluyor. Ev temizliği ürünleri arasında; mutfak, banyo, salon, tuvalet gibi evin farklı bölümlerinde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanan farklı ürünler bulunmaktadır. Ev temizliği yaparken doğru ürünleri doğru yerlerde kullanmak çok daha etkin ve uzun ömürlü bir temizlik sonucu almanızı sağlayacaktır. Evlerinize ferahlık ve temizlik katacak olan temizlik ürünleri, çeşitli kimyevi içeriklerden oluşmaktadır. Cam, ahşap, fayans, mermer gibi farklı yüzeyler için farklı içerikler ve formüllerle hazırlanan temizlik ürünleri her kullanım ihtiyacına çözüm sunacak forma sahiptir. Ev temizliğinde en etkili sonucu alabilmek için kategorimizde yer alan en iyi temizlik ürünlerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Ev Temizlik Ürünleri, Özellikleri & Fiyatları

Ev temizliğinde kullanılan ürünler, kullanım alanlarına ve formlarına göre farklı şekilde gruplandırılmaktadır. Banyo temizlik ürünleri, mutfak temizlik ürünler, yüzey temizleyiciler, cam siliciler gibi. Sprey, tüp, köpük gibi farklı formlarda olan temizlik ürünleri arasından kendi kullanım alışkanlığınıza da hitap eden ürünleri seçebilirsiniz. Mutfak ocak, lavabo gibi alanların temizliğinde çoğunlukla sprey formdaki ev temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Yüzey temizleyiciler ise çoğunlukla sıvı formdadır ve yüzey temizlik suyuna karıştırılarak kullanılır. Banyo temizliğinde de kullanılan ürünlerin formları birbirlerinden değişkenlik göstermektedir. Örneğin; duşa kabın temizliğinde kullanılabilecek temizlik malzemeleri sprey ya da köpük formunda olabilmektedir. Tuvalet temizliğinde ise çoğunlukla çamaşır suyu gibi oldukça etkili ürünler tercih edilmektedir. Tuvaletlerin çeşitli mikrop ve bakterilerden arınmasını sağlayan bu ürünlere takviye olarak tuvalet koku giderici ürünler de kullanabilirsiniz.

Diğer Temizlik Ürün & Malzemeleri

Ev temizliğinde çeşitli içeriklerle formülize edilmiş temizlik ürünlerinin yanı sıra çeşitli ev temizliği malzemeleri de kullanılmaktadır. Temizlik eldivenleri, süngerler, teller, bezler, fırçalar bunlardan yalnızca bazılarıdır. Ev temizliğinde en etkili sonucu alabilmek için kullandığınız deterjan ürünü kadar bu malzemelerin de önemi büyüktür. Farklı yüzeyler ve evin farklı bölümleri için özel olarak üretilen bu temizlik malzemelerine de kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleriyle sunulan bu temizlik ürün ve malzemeleri sayesinde evinizde kusursuz temizliğin keyfini çıkarabileceksiniz. Ev temizliğinin yanı sıra; özellikle tesettürlü kadınlar sıklıkla ihtiyaç duyduğu eşarp temizleyici gibi aksesuar ve kıyafet temizleme ürünlerini de kategorimizde bulabilirsiniz. Eşarp şampuanı olarak da bilinen bu ürün özellikle ipek eşarp ve şallardaki çıkması zor olan makyaj ve cilt yağı gibi önemli lekelerin çıkmasını sağlar. Aynı zamanda eşarbın renk ve dokusunu koruyarak kullanım ömrünü de uzatan bu ürünleri hassas kumaşlardaki diğer ürünleriniz için de kullanabilirsiniz. Ilık suyun içine karıştırılarak kullanılan eşarp şampuanları, her tesettürlü kadının mutlaka edinmesi gereken temizlik ürünlerindendir. Temizlik ürünlerinin yanı sıra yaşam alanlarınızda gereksinim duyabileceğiniz diğer tüm ürünleri de incelemek isterseniz Ev ve Yaşam kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.